logo husqvarna

KONTAKT


MG CENTRUM s.r.o.
Náměstí Svobody 307
696 81 Bzenec
tel/fax:
mobil:
e-mail:
+420 518 384 746
+420 603 579 942
mgcentrum@mgcentrum.cz

PRODEJNÍ DOBA


Po-Pá7:00-11:3012:00-17:00
So8:00-11:00zavřeno

AKTUALITY


V těchto dnech bude ZAVŘENO:
19.4. Velký pátek (PÁTEK)
20.4. (SOBOTA)
22.4. Velikonoční pondělí (PONDĚLÍ)

Přijeme prodavače - viz. volná místa.

V kontaktech je nově přidán kontakt na servis lesní a zahradní techniky, který u nás zajišťujeme.

Změna prodejní doby. V sobotu je nově otevřeno od 8:00 do 11:00.

Změna telefonních čísel - číslo pevné linky je zrušeno. Nyní již prosím volejte jen na mobilní telefonní čísla.

Navigace


Čerpadla a vodárny

Grundfos

obr. Grundfos Stěžejní část výrobního programu firmy představují 3 hlavní skupiny čerpadel: oběhová, odstředivá a ponorná. Grundfos je přitom největším světovým výrobcem oběhových čerpadel, určených pro otopné soustavy. Podíl těchto čerpadel na světovém trhu činí cca 50%.

Wilo

obr. Wilo Čerpadla Wilo nacházejí uplatnění ve stavebnictví, kde jsou používána v rámci otopných soustav, domácívh vodáren a čerpání odpadních vod.

SIGMA GROUP a.s.

obr. SIGMA GROUP a.s. Sigma Group a.s. navazuje na slavné tradice čerpadlářské výroby v regionu střední Moravy. Tato tradice sahá až do roku 1868, kdy zakladatel firmy Ludvík Sigmund započal v obci Lutín u Olomouce s výrobou dřevěných stojanových pump. Firma v obci Lutín se postupně rozvíjela do největší firmy na výrobu čerpadel.

Calpeda

obr. Calpeda Domácí vodárny a závlahová čerpadla od jednoho z nejlepších italských značkových výrobců.

Elektrické ruční nářadí

Bosch

obr. Bosch Světově známý výrobce elektrického ručního nářadí Bosch, Skil, Dremel a zahradní techniky.

Black & Decker

obr. Black & Decker V současnosti je společnost Black & Decker celosvětovým prodejcem a výrobcem kvalitních výrobků používaných v domácnostech nebo na zahradách pro spotřebitelské použití.

Makita

obr. Makita Společnost Makita je efektivně působící organizací distribující do 100 zemí včetně Evropských své nářadí a spoléhá na síť osvědčených specialistů, kteří jsou nakonec jedinými schopnými předvádět mimořádné kvality nářadí Makita.

Metabo

obr. Metabo Metabo je důležitým a rozvíjejícím se výrobcem elektrického nářadí. Velká důvěra, kterou řemeslníci Metabu dávají, vychází z jistoty, že Metabo je vyrobené v Německu. Mohou si být jisti, že Metabo není levnou značkou. A že kvalitně vzdělaní pracovníci jsou zárukou pro jejich velké nároky na kvalitu.

Narex

obr. Narex Společnost NAREX Česká Lípa a. s. patří mezi přední světové výrobce profesionálního ručního elektronářadí. Je součástí silného seskupení značek, zastřešených organizací TTS Tooltechnic Systems AG & Co., která sídlí ve Wendlingenu v SRN a pyšní se úspěšnou osmdesátiletou historií. Obdobně i značka NAREX má dlouhou tradici, která začala před více než 60 lety výrobou elektromotorů a elektronářadí. Nyní se v České Lípě vyrábí "modrá" řada NAREX a moderní profesionální elektronářadí Protool, orientované především na tesařskou a sanační techniku.

Dewalt

obr. Dewalt Většina řemeslníků si značku DEWALT oblíbila pro její nepochybné přednosti: přesnost, síla, spolehlivost a bezpečnost. Tyto pojmy se staly obchodními značkami jména DEWALT. Žlutočerná kombinace barev je obchodní značkou elektrického nářadí a příslušenství DEWALT.

Omicron - svářečky

obr. Omicron Český výrobce svářecích invertorů a poloautomatů MIG, MAG nejvyšší kvality.

BOW

obr. BOW Firma BOW dodává tvářecí a obráběcí stroje, kompresory, pneumatické nářadí, ohýbačky profilů, zakružovačky profilů, vrtačky, brusky dvoukotoučové a pásové, soustruhy, frézky, pásové pily, svěráky a paletové vozíky. Zastupuje firmu OPTIMUM pro ČR a SR.

Honda - elektrocentrály

obr. Honda

Kotle na tuhá paliva

Viadrus

obr. Viadrus VIADRUS je tradičním českým výrobcem vytápěcí techniky s litinovými komponenty. Litina vyrobená vlastní slévárnou byla vždy zárukou mimořádně vysoké účinnosti, životnosti a spolehlivosti našich výrobků.

OPOP

obr. OPOP Základním výrobním programem OPOP spol. s r.o. byla a je výroba ocelových kotlů na tuhá paliva do výkonu 50 kW.

Dakon

obr. Dakon Firma DAKON vznikla v r. 1949 a sdružovala několik provozoven z různých oborů. Od r. 1965 se podnik zaměřil na vývoj teplovodních kotlů do 30 kW. Již v r. 1970 se stal DAKON největším výrobcem univerzálních teplovodních kotlů na pevná paliva, plyn a topné oleje s roční produkcí 20 - 30 tis. ks a této činnosti se věnuje dodnes.

Ohřívače vody

Dražice

obr. Viadrus Vyrábí ucelenou řadu ohřívačů vody (bojlerů) s unikátním systémem topných těles v základním provedení kombinovaném, elektrickém a nepřímotopném, jejíchž vysoká technická úroveň odpovídá světovému standardu.

Vodovodní baterie

Novaservis

obr. Novaservis Vodovodní baterie tvoří od počátku působení firmy NOVASERVIS její hlavní sortiment. Množství prodaných kusů baterií na našem trhu potvrzuje kvalitu značek METALIA, LA TORRE, NADIA RUBINETTERIE i TITANIA.

Sanitární keramika

Jika

obr. Jika Keramická výroba ve Znojmě se datuje již od konce 19. století, jedná se tedy o nejstarší keramické výrobky na evropském kontinentu. Jako první v Evropě zde začali vyrábět umyvadla, vany a dřezy ze žárohlíny již po roce 1920. Dnes jsou české produkty JIKA vyráběny ve dvou závodech - v Bechyni a ve Znojmě.

Trubky, fitinky, ventily, atd.

Nabízíme měděné, plastové, ocelové trubky a fitinky pro rozvod vody, plynu… Odpadní potrubí (novodur, HT a KG systém). Topenářské ventily, termohlavice, kulové a sedlové vodovodní ventily.

Zahradní technika

SOLO - křovinořezy, mot.pily

obr. SOLO Výhradní dovozce zahradní techniky SOLO. Motorové pily, křovinořezy, postřikovače …

MTD - rotační sekačky

obr. MTD Jeden z největších výrobců zahradní techniky na světě s nejširší nabídkou modelů, která sahá od travních sekaček, provzdušňovačů a kultivátorů, přes vyžínače, křovinořezy, foukače a drtiče až k luxusním travním traktorům.

Bosch - vysokotlaké čističe

obr. Bosch 13 vysokotlakých čističů v řadách Compact, Comfort, Power a Pro čistí hravě snadno stěny, terasy, vjezdy, zahradní nářadí, zahradní nábytek, dvoukoláky, skútry, motocykly, jízdní kola, vozidla a karavany.

Fiskars

obr. Fiskars Fiskars nabízí veškeré ruční nářadí, které můžete pro práci na zahradě potřebovat, za všechny vybíráme zahradní nůžky, hrábě, teleskopické rýče a vidle a drobné nářadí.

Gardena

obr. Gardena Firma GARDENA je přední mezinárodní partner ve vývoji inteligentních jednoduchých výrobků i služeb pro plánování, zakládání a péči o zahradu a dům.

Oregon

obr. Oregon Celosvětový výrobce pilových řetězů, lišt, harvestrů, zahradních nůžek a dalších doplňků k zahradní a lesnické technice.

Ruční nářadí

Narex Bystřice

obr. Narex Bystřice NAREX BYSTŘICE, s.r.o., je firma s více než 85letou tradicí. Svým výrobním programem navazuje na tradici původní firmy RICHTER, která již od roku 1919 v Bystřici vyráběla dláta, šroubováky a další ruční nářadí. Původní dílna byla postupně adaptována a rozšiřována. Úpravy probíhaly v několika etapách zároveň s modernizací strojního parku.

TONA

obr. TONA Výrobce všech druhů utahovacích klíčů - otevřených, zavřených, nástrčných, zástrčných, šroubových a hasáků. Úspěšně byl také dokončen vývoj a zahájena výroba torsních momentových klíčů.

Knipex

obr. Knipex Firma KNIPEX se specializovala na vývoj a výrobu vysoce kvalitních kleští a je v této oblasti předním výrobcem v Evropě.

Zbirovia

obr. Zbirovia Jako výrobce řemeslnického nářadí (kladiva, sekáče, hasáky,…) má své nezastupitelné místo i na domácím trhu. Hlavním cílem nového vedení společnosti je uspět v konkurenci rozvíjením výrobkových inovací, cenovou politikou a zvýšenou kvalitou nabízeného zboží.

Ajax

obr. Ajax V současné době nabízí firma Ajax & Blundell, a.s. přes tisíc položek nejrůznějších pilníků a rašplí. Mimořádná pozornost se věnuje nejen kvalitě, ale i celkovému vzhledu, kdy se přihlíží k požadavkům ergonomie. Špičkovou kvalitu pilníků a rašplí pod zn. AJAX zajišťuje použití kvalitních materiálů a jejich zpracování moderními technologiemi.

Pilana - pilové kotouče

obr. Pilana Dynamicky se rozvíjející firma PILANA TOOLS patří se svými 650 zaměstnanci k největším výrobcům nástrojů v Evropě.

ALVE - hliníkové žebříky

obr. ALVE Firma ALVE spol. s r.o. je největšího výrobce hliníkových žebříků a schůdků v České republice. Již od roku 1992 působíme na českém trhu. Stačí jen nahlédnout do detailního sortimentu žebříků řad EUROSTYL a FORTE i ostatních výrobků.

Spojovací materiál

Šrouby, vruty, trhací nýty, závitové tyče, matice, podložky, atd..

Řezné a brusné kotouče

Pro dělení a broušení oceli, nerezu, litiny a kamene od výrobců: Tyrolit, Carborundum, Grinding.

Diamantové kotouče

Pro dělení stavebních materiálů (betonu, cihel, střešní krytiny, obklady). Solga, Cebau, Clipper.

Zámky a závěsy

FAB

obr. FAB Společnost FAB, s.r.o. je zaměřená na výroba zámků stavebních, zadlabacích a nábytkových včetně kování. V roce 1997 se FAB stal členem celosvětového zámkařského koncernu ASSA ABLOY se sídlem ve Švédsku. Společnost zaujímá v současné době vedoucí postavení na českém i slovenském trhu zaměřeném na ochranu majetku.

Hobes

obr. Hobes Firma HOBES, spol. s r.o. je největším výrobcem zadlabacích zámků v České republice. Výrobní program firmy HOBES, spol. s r.o. tvoří: zadlabací zámky do dveří: obyčejné, dozické, vložkové, bezpečnostní, přídavné a protipožární protiplechy okenní a balkónové válečkové uzávěry cylindrické vložky a klíče.

Tokoz

obr. Tokoz Firma zaměřená na výrobu zabezpečovacích mechanizmů, visacích zámků, petlic, nábytkového a stavebního kování.

Stavební a nábytkové kování

Rostex

obr. Rostex K tradici dnes vyráběného sortimentu patří výroba stavebního kování odlévaného z mosazi a zinkoslitin. Významným mezníkem v historii podniku je zahájení nové výroby vrchního stavebního kování z nerezavějící oceli. Dodnes je podnik jediným výrobcem stavebního kování z nerezavějících materiálů v České republice.

Cobra

obr. Cobra Od svého vzniku do současné doby COBRA rozšířila nabídku několika málo typů dveřního kování na jeden z nejširších sortimentů stavebního a nábytkového kování.

Krbové kamna, vložky

Romotop

obr. Romotop Firma Romotop je tradičním českým výrobcem řadícím se mezi elitu evropských firem pracujících v oblasti vývoje, výroby a prodeje krbových kamen a vložek na tuhá paliva.

Hass & Sohn

obr. Hass & Sohn Výroba krbových kamen je základním výrobním programem nové firmy HAAS+RUKOV, spol. s r.o., která přinesla v krátké době mnoho zlepšení a neustále rozšiřuje sortiment.

ABX

obr. ABX Výrobce připravující pro zákazníky ucelenou nabídku více než 80 typů krbových a kachlových kamen, krbů a krbových vložek.

BEF

obr. BEF Krby a krbová kamna vychází z léty ověřených tradic, které spojujeme s požadavky nejmodernější výrobní technologie. Široká škála designů a provedení umožňuje uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.

HAKR Trade

obr. HAKR Trade Společnost HAKR Company vyrábí vysoce kvalitní krbové vložky, krbové stavebnice a krbové příslušenství. V naší aktuální nabídce najdete více než 100 typů krbových vložek, 30 typů krbových stavebnic i krby netradičních rozměrů.

VK Team

obr. VK Team Společnost VK TEAM, s.r.o. vznikla v roce 2005,její výrobní program obsahuje výrobky jako například litinové krbové vložky, krbová kamna, krbové komplety (pro interiér i exteriér), teplovodní výměníky, teplovzdušné systémy, a další zajímavé moderní doplňky v oblasti topení.

Norman

obr. Norman Společnost Norman vyrábí zahradní krby a příslušenství pro grilování již od roku 1994. Za uplynulých téměř 20 let se zařadili mezi přední výrobce nejen v České republice, ale i v celé Evropě. Úzká specializace na výrobu zahradních krbů a dvacetileté zkušenosti umožnily vyvinout široký sortiment zahradních krbů, které budou díky své konstrukci a použitým kvalitním materiálům sloužit mnoho let.

Svítidla

Zlínlux

obr. Zlínlux Distributor svítidel rakouské firmy GLOBO LIGHTING a italské FABAS LUCE.

Brilux

obr. Brilux Misí firmy Brilux je dodávání moderních produků osvětlovací techniky zaručující kvalitní práci a životní úroveň našich klientů při jejich používání.

Trevos

obr. Trevos Od roku 1996 je firma TREVOS zařazena mezi přední výrobce osvětlovací techniky v ČR, vedoucí pozici pak zujímá v počtu vyráběných zářivkových prachotěsných svítidel.

Modus

obr. Modus Firma MODUS spol. s r. o. - český výrobce svítidel představuje tímto katalogem svou kolekci svítidel pro průmysl, kancelářské a bytové prostory i veřejné osvětlení.

Vyrtych

obr. Vyrtych Firma Ing. Vyrtych - Elektrotechnický závod prošla desetiletým vývojem a v současné době se řadí mezi přední české výrobce světelné techniky. Na svých 3500 m2 výrobních ploch vyrábí celkem 280 typů svítidel za použití nejmodernějších technologií.

Elektroinstalační materiál

ABB Jablonec nad Nisou - spínače a zásuvky

obr. ABB V současné době nabízíme zákazníkům 10 designových řad spínačů a zásuvek s velmi širokou nabídkou mechanických i elektronických přístrojů, které jsou rozloženy do všech cenových úrovní trhu. Dominuje design Tango®, který představuje současný český standard pro nové instalace, a který je doplněn v oblasti základní instalace designem Classic a od dubna 2005 zcela novým designem Swing®. Střední kategorii spolu s Tangem zaplňují moderní designy Time® a Element® v široké škále barev. Designy alpha nea®, alpha exclusive®, solo® a luxusní Solo® carat a Impuls doplňují naší nabídku pro náročnější zákazníky. Vrcholem naší nabídky v oblasti elektroinstalace je systém inteligentní elektroinstalace ABB i-bus® KNX/EIB.

Domovní a elektroměrové rozvaděče, instalační krabice

KOPOS Kolín, ELCON, Merlin Gerin, SEZ Dolný Kubín, Obobatermann, ELPAST, Esta Ivančice

Jističe, stykače, relé

Möller, OEZ Letohrad, Telmechanique, ELKO EP, …

Kabely

Prodej kabelů a vodičů pro průmyslovou i bytovou instalaci: silnoproudé kabely (CYKY, AYKY), pohyblivé kabely (CYSY, CGSG, CMSM), sdělovací kabely (KOAX ,UTP kabely).
© 2013 MG CENTRUM s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.